Hakkımızda

ORKA LIFE; KAVAN İNŞAAT&MAMİK GROUP(SEVAL İNŞAAT)&ORKA GROUP şirketlerinin ortak bir girişim ve yatırım projesidir.

ORKA GROUP; 13 mart 1981 de Hollanda’ da  Simens mutfak takımları imalatıyla  yatırımlarına başlayan şirketimiz 1992 de Dünya harikası Türkiye Ölüdeniz’ de turizm yatırımına başlanmıştır.ORKA GROUP 2001 den itibaren de  inşaat sektöründe Türkiye de toplu konut ve villa yapımına başlanmıştır. Ayrıca Edelstaal Group olarak ta bilinen firmamız 30 yıldır 16 farklı ülkede inşaat,sanayi,turizm ve gayrimenkul sektöründe yatırımları devam etmektedir.

KAVAN İNŞAAT; İnşaat sektöründeki oluşumunu sağlam temeller üzerine inşa eden, birikimini ve iş anlayışını 40 yıllık geçmişten alan KAVAN İNŞAAT, modern, kaliteli konutlarıyla, güven esasına dayalı yapısı ile, doğaya, insana olan saygısıyla ve farklılığıyla kendine yer edinmeyi bilmiştir.

MAMİK GROUP(SEVAL İNŞAAT); 1997 yılından bu yana Seval Kuyumculuk adı altında kuyumculuk sektöründe devam etmekte olup, aynı başarıyı inşaat sektöründe göstermek üzere 2001 tarihinde Kocaeli ilinde SEVAL İNŞAATI  kurarak müşterilerimize hizmet vermeye başlamışlardır. Yüksek kaliteli hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamak ve müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırmak ölçütümüzdür.